Anasayfa / Teknoloji / YouTube CEO’su, Rewind’in bir felaket olduğunu itiraf etti

YouTube CEO’su, Rewind’in bir felaket olduğunu itiraf etti

YouTube CEO'su, Rewind'in bir felaket olduğunu itiraf etti Tam Boyutta Gör
Wojcicki açık bir şekilde videonun yılın en önemli anlarını tam olarak göstermediğini ve Youtube‘u bilmeye alıştığımız gibi yansıttığını kabul etti. CEO ayrıca, Yotube’un 2019’da daha iyi bir hikaye anlatmak için, daha iyisini yapacağını belirterek, çocuklarının bile bul yılki YouTube Rewind 2018 videosunu utanç verici olarak nitelendirdiğini itiraf etti.
Ayrıca Bkz. “Apple, Fransa’ya 571 milyon dolar vergi ödeyecek”

Popüler isimlere yer verilmedi

Her ne kadar YouTube Rewind 2018 videosu milyonlarca görüntüleme almış olsa da, birçok kullanıcı videoyu geçen yılki Youtube topluluğunu doğru şekilde yansıtmamakla eleştirdi. Örneğin video, Youtube’un en yüksek takipçiye sahip iki hesabı olan PewDiePie ile T-Series arasındaki savaşa atıfta bulunmadı.

KSI ile Logan Paul arasındaki rekabete de atıfta bulunmayan YouTube Rewind 2018 tüm bunlara rağmen 164 milyon görüntülenmeye ulaştı. Ancak videonun beğeni saysının 2.5 milyon, beğenmedim sayısının ise 15 milyon olduğunu da belirtelim. Bakalım önümüzdeki yıl yayınlanacak olan yeni Rewind videosu kullanıcıların fikirlerini değiştirecek mi hep beraber göreceğiz.

https://youtube-creators.googleblog.com/2019/02/youtube-in-2019-looking-back-and-moving.html Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/YouTube-CEO-su-Rewind-in-bir-felaket-oldugunu-itiraf-etti–107720

Bir önceki yazımız olan Çocukların istismarı konusu YouTube’un başını ağrıtıyor başlıklı makalemizde Çocukların istismarı konusu YouTube’un başını ağrıtıyor | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir