Anasayfa / Teknoloji / Youtube “beğenmedim” düğmesini kaldırmayı düşünüyor

Youtube “beğenmedim” düğmesini kaldırmayı düşünüyor

Youtube Tam Boyutta Gör
Popüler video platformu Youtube, içerik oluşturucuların yakındığı bir konu hakkında karar aşamasına geldi. Birçok yayıncı videolarının kasıtlı bir şekilde “beğenmedim” düğmesine basılarak geri plana itildiğinden şikayetçi ve bu durumun çözülmesini istiyorlar.
Ayrıca Bkz. “Samsung’un OLED ekranları otomotiv sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor”

Beğenmedim çetesi iş başında

YouTube proje yönetimi direktörü Tom Leung geçtiğimiz hafta bir video yayınlayarak, “beğenmedim çetesi” olarak nitelendirdiği bu kişiler hakkında açıklamalar yaptı. Bu kişilerin videonun içeriğine bakmaksızın beğenmedim düğmesine tıkladığını ve videonun trendlere ve önerilere girmemesini sağlayarak kendilerince yayıncılara ceza verdiklerini belirten Leung, bu sorunu şirket içinde tartıştıklarını belirtti.
Youtube Tam Boyutta Gör

Youtube bu konuya alternatif çözümler geliştirmiş durumda. Bunlardan biri beğenmedim düğmesine tıkladıktan sonra bunu neden yaptıklarını belirten bir kutucuğu doldurmak. Diğer ve en radikal çözüm ise beğenmedim düğmesini kaldırmak. Şirketin bu seçeneklerden hangisine yoğunlaşacağı ve ne gibi tepkiler alacağı ise merak konusu.

https://www.phonearena.com/news/YouTube-could-remove-the-thumbs-down-button-on-its-app_id113381 Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Youtube-begenmedim-dugmesini-kaldirmayi-dusunuyor–107617

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones 8.sezonundan yeni görüntüler paylaşıldı başlıklı makalemizde Game of Thrones 8.sezonundan yeni görüntüler paylaşıldı | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir