Anasayfa / Teknoloji / Yeni Twitter hatası kişisel bilgilerinizi açık ediyor!

Yeni Twitter hatası kişisel bilgilerinizi açık ediyor!

Bu hatadan etkilenen kullanıcıların özel tweetleri, yaptıkları e-posta değişiklikleri ve tarihleri gibi bir çok özel kalması gereken bilgi ortaya çıktı. Bu sorundan masaüstü ve iOS cihazların etkilenmediğini, sadece Android cihazlarda oluştuğu bildirildi. Bu gün hata giderilmiş olsa da, Twitter yetkilileri “Tweetlerinizi koruyun” özelliğinin geçici olarak devre dışı bırakılmasının faydalı olacağını vurguladı.

Tweetlerini korumaya alanların dışında hatadan etkilenenler arasında 3 Kasım 2014 tarihi ile Ocak ayı arasında Android cihazlar üzerinden e-posta adresi değiştirenlerin olduğu rapora eklendi.

Bu hataya maruz kalan kullanıcıların herhangi bir özel bilgisinin, bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmediğini ancak her ihtimale karşı mevcut şifrelerin değiştirilmesi gerektiği önerildi.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/yeni-twitter-hatasi-kisisel-bilgilerinizi-acik-ediyor

Bir önceki yazımız olan MacOS kablosuz bağlantı sorunu nasıl çözülür? başlıklı makalemizde apple kablosuz bağlantı sorunu, imac wifi sorunu ve macbook wifi sorunu ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir