Anasayfa / Teknoloji / “Yeni iPod simgesi” kafa karıştırdı

“Yeni iPod simgesi” kafa karıştırdı

Apple’ın 2015’ten bu yana ilk kez yeni bir iPod Touch tanıtacağı dedikoduları, son günlerde güç kazandı. iOS kodunda yapılan incelemeler, bu dedikoduları biraz daha alevlendirdi ancak bulgunun sahte olabileceği de söyleniyor.

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Geliştirici Jonathan Mitchell’in incelemesine göre iOS kodlarında gizli, henüz bilinmeyen bir Apple ürününün simgesi bulunuyor. Simge, yedinci nesil iPod Touch’ın çerçevesinin inceleceğinin ve fiziksel home düğmesinin kaldırılacağının ipucunu veriyor. Simge tek başına çok şey ifade etmeyebilir, ancak kodlarda da gelecek Apple cihazlarına dair referanslar var. Bu referansların yeni iPod Touch ile ilgili olabileceği düşünülüyor.

2019031017545584372.jpg iOS'tan Çıkan

Bununla birlikte bazı iOS geliştiricileri, bu simgenin sahte olabileceğini söylüyorlar. Tabi ki bu, çerçevesi ince bir iPod’un yolda olmadığı anlamına gelmiyor. Ancak gördüğümüz simge, bunun bir kanıtı olmayabilir.

İLGİLİ HABER PC’ler için karanlık tablo Önceki HaberSamsung MENA Forum 2019 Türkiye’de Gerçekleşti!   sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/iostan-cikan-yeni-ipod-simgesi-kafa-karistirdi_81147.html

Bir önceki yazımız olan Messenger'da açık bulundu başlıklı makalemizde Facebook ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir