Anasayfa / Teknoloji / Yemeksepeti’nden yüzde 10 geldi!

Yemeksepeti’nden yüzde 10 geldi!

Son dönemde yaşanan enflasyon artışının yeme içme sektörüne yansımalarını değerlendiren Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Enflasyonla mücadelede Yemeksepeti ekosistemi olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Yemeksepeti olarak, sektörde fiyat belirleyen olmasak da her dönemde kullanıcılarımızın yemeğe daha uygun fiyatlarda ulaşabilmeleri için iş ortağı restoranlarımızla birlikte önlemler alıyoruz. 1 Mart itibariyle de Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na ekosistemimizdeki binlerce restoranın %10 indirim uygulamasına katılımı sayesinde destek olmaya başladık” dedi.

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Yeme içme sektöründe son açıklanan gıda enflasyon rakamları ile hayatımıza yansıyan enflasyon artışının aynı olmadığına vurgu yaparak; “Esnaf enflasyon artışına karşı ciddi bir direniş gösteriyor. Yemeksepeti sistemine dahil restoranlarda ortalama fiyatlar her zaman gıda enflasyonun altında kalmıştır ancak bu sene bu fark çok daha çarpıcı. Enflasyon oranlarında yıllık en fazla artış yüzde 29,25 ile gıdada gerçekleşirken Yemeksepeti sistemindeki restoranlarda aynı dönemin ortalama paket tutarına bakıldığında bu oran yüzde 10 civarında kaldı.” dedi.

2019030613401156085.jpg Yemeksepeti de Yüzde 10 İndirdi!

“Yemeksepeti’nde birçok ürün alternatifi ile en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermeyi amaçlıyoruz”

Yemeksepeti’nde birçok ürün alternatifi ile en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermeyi amaçladıklarını vurgulayan Aydın, “Yüzde 10 ekstra indirim dışında, sistemimizde halihazırda 13.000’e yakın restoranda 21 bin indirimli menü fırsatı sunuyoruz. Restoranlarımız enflasyon rakamlarını fiyatlara yansıtmamak aksine daha fazla indirim yapmak yönünde ciddi bir çaba sarf ediyor. 2018 yılında kullanıcılarımızın 13 milyon adet indirimli siparişlerinde toplam 200 Milyon TL’nin ceplerinde kalmalarını sağladık.” dedi.

Önceki HaberFacebook Messenger’da Yeni Açık Bulundu Sonraki Haberİngiliz Kraliçesi Instagram Ağına Katıldı sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/yemeksepeti-de-yuzde-10-indirdi_81094.html

Bir önceki yazımız olan Apple’dan beklenen sürpriz duyuru geldi: “Şimdi şov zamanı!” başlıklı makalemizde 25 mart apple, Apple ve apple 25 mart etkinliği ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir