Anasayfa / Teknoloji / Windows 10’da Windows 95 nostaljisi yaşatan uygulamanın yeni sürümü çıktı

Windows 10’da Windows 95 nostaljisi yaşatan uygulamanın yeni sürümü çıktı

Windows 10'da Windows 95 nostaljisi yaşatan uygulamanın yeni sürümü çıktı Tam Boyutta Gör
Yazılım geliştiricisi Felix Rieseberg, geçen yılın Ağustos ayında Electron tabanlı bir Windows 95 uygulaması yayınlamıştı. Yaklaşık olarak 280 MB boyutundaki uygulama Windows, macOS ve Linux işletim sistemlerine kurulabiliyor.

Ayrıca Bkz. “Asus Zenfone 6’nın ilk görüntüsü internete düştü”

Kullanıcıların eskiye dönerek Windows 95 nostaljisi yaşamalarına olanak sağlayan uygulamanın yeni sürümü çıktı. Son güncelleme ile birlikte yüksek DPI’a sahip monitörleri desteklememe gibi kısıtlamalar ortadan kaldırıldı. Ayrıca yeni özelliklerin de eklendiğini belirtelim.
Windows 10'da Windows 95 nostaljisi yaşatan uygulamanın yeni sürümü çıktı Tam Boyutta Gör

Efsane oyunlar da geliyor

Kullancılar artık tüm Windows 95 ses efektlerine erişip, dinleme şansına sahipler. Yeni sürüm ayrıca A-10 Tank Killer, Doom, Wolfenstein 3D ve Grand Prix Circuit gibi birkaç yeni oyunu da beraberinde getiriyor.
Bununla birlikte FrontPage, Netscape 2.0 gibi programların da artık önceden kurulu olarak geldiğini söylemek gerekir. Denemek isterseniz Windows 95 uygulamasının yeni sürümünü buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

https://github.com/felixrieseberg/windows95/releases/tag/v2.0.0 Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Windows-10-da-Windows-95-nostaljisi-yasatan-uygulamanin-yeni-surumu-cikti–107772

Bir önceki yazımız olan Chrome’dan klavye multimedya tuşlarına destek başlıklı makalemizde Chrome’dan klavye multimedya tuşlarına destek | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir