Anasayfa / Teknoloji / Uzay turistleri bunları giyecek

Uzay turistleri bunları giyecek

Uzaya “turist taşımayı” amaçlayan Virgin Galactic bu işe başladığında, bu kişiler özel bir tarza da sahip olacak. Özel hava-uzay firmasının yaptığı duyuruya göre Under Armour, yolcular ve pilotlar tarafından giyilecek olan uzay giysilerini ve ayakkabıları tasarlayacak. Ayrıca giyim firması, uçuşlara hazırlık için fiziksel eğitim programlarını da imzasını atacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Uzay giysileri için henüz çok fazla detay belirtilmiş değil. Firmaların söylediğine göre Under Armour tarafından tasarlanacak giysiler, “güvenlik, kullanış, konfor ve tarzı” birleştirerek giyenlere “gelişmiş performans” sunacak. Under Armour, uzay keşfi için giysileri tasarlamanın yanı sıra yerdeki kişiler için de giysiler tasarlayacak. Virgin Galactic’in tesislerinde çalışan mühendisler, astronot eğitmenleri ve görev kontrol çalışanları da UA tasarımlarını giyecek.

Virgin Galactic, Under Armour tasarımlarını bu yılın ilerleyen zamanlarında göstermeyi planlıyor. Firma, ilk ticari uçuşunu 2019’un sonundan önce yapmayı planlıyor ancak geçmişte de fırlatma tarihlerini ertelemek zorunda kalmış ve ciddi gecikmeler yaşamıştı. Firma, geçtiğimiz haftalarda SpaceShipTwo yörünge-altı uzay uçağı ile ilk defa uzaya başarılı bir şekilde ulaşmıştı.

İLGİLİ HABER Project Titan’da işler karıştı Önceki HaberSamsung’un “Ayna Televizyon” Hayali! Sonraki HaberEpson 8’inci Kez En Yenilikçi Marka! sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/virgin-galacticin-turistleri-bunlari-giyecek_80406.html

Bir önceki yazımız olan Microsoft dikkatle yaklaşıyor başlıklı makalemizde bilim, hükümet ve microsoft ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir