Anasayfa / Teknoloji / Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends’ın önlenemez yükselişi [Video]

Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends’ın önlenemez yükselişi [Video]

Sadece bir aydır hayatımızda olan Apex Legends ne PUBG ne Fortnite dinliyor. İnanılmaz bir hızla yükselen oyun ilk ayını da etkileyici bir oyuncu sayısıyla tamamlıyor.

PUBG ile yayılan Battle Royale macerasına ücretsiz alternatif olarak sunulan Fortnite ile devam ederken, bir anda ortaya çıkan bir diğer ücretsiz alternatif Apex Legends adeta dengeleri değiştirdi. PUBG ve Fortnite yanı sıra Battle Royale çatısı altında sayısız oyun görmüşken, ki sayısız derken abartmıyoruz zira Tetris bile Battle Royale versiyonunu çıkardı, Apex Legends’ın ani popülerliği göz dolduruyor. Bir haftada 25 milyon oyuncuya ulaşan oyun, şimdi ilk ayını tamamlarken 50 milyon oyuncuya ulaştığını müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ücretsiz PUBG rakibi Apex Legends’ın en büyük problemi

Bir ayda 50 milyon oyuncu

Respawn CEO’su Vince Zampella’nın Twitter üzerinden paylaştığı “öne çıkanlar” videosuyla açıkladığı başarının daha Savaş Bileti sistemi gelmeden edinildiğini de ekleyelim. Bildiğiniz gibi PUBG ve Fortnite’ta oyunculara düzenli içerik sunmak adına Savaş Bileti sistemi ile sezonluk etkinlikler düzenleniyor. Apex Legends’ın ilk Savaş Bileti sezonunun bu ay içinde başlayacağı ise duyurulmuştu. Burada asıl kritik nokta ise kesinlikle fiyatlandırma olacaktır. EA çatısı altındaki oyun için en korkutucu detaylardan biri de bu fiyatlandırma mevzusu… Daha önce bu konuda yaşanan ve yaşanabilecek sıkıntıları burada kaleme aldığımız oyun, EA’in çokça eleştirilen “açgözlü” tavrından ne kadar nasibini alacak merak konusu.

Zampella’nın paylaştığı videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/ucretsiz-battle-royale-apex-legends-in-onlenemez-yukselisi-video/

Bir önceki yazımız olan Robot yarışması başlıyor! başlıklı makalemizde bilim, first robotics competition ve yapay zeka ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir