Anasayfa / Teknoloji / Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Turkcell, bu özellik sayesinde mobil kullanıcıların internetlerini paylaşırken güvende kalmasını amaçlıyor. Kullanıcılar internetlerini başka cihazlarla paylaşırken ‘ek güvenlik katmanı‘ ile daha güvenli işlemler gerçekleştirebilecekler. Ayrıca Hızlı Giriş tamamen ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Her giriş, 30 gün boyunca geçerli oluyor.

Hızlı Giriş sisteminden faydalanmayan kullanıcılar ise 9 TL karşılığında internetlerini güvenli bir şekilde paylaşabilecekler. Bu 9 TL’nin karşılığında, tarifelerine ek olarak hotspota özel 2 GB ek paket de hatlarına tanımlanacak.

Rekabet Kurumu’ndan Turkcell’e 92 milyon TL ceza!

Rekabet Kurumu’nun resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ’ye 91.9 milyon lira idari para cezası verilmesi kararlaştırıldı. İşte detaylar!

Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş özelliğinden faydalanmanız için, öncelikle cihazınızın ayarlarından ‘kişisel erişim noktası‘nı açmanız gerekmekte. Ardından paylaştığınız mobil ağınıza, başka bir cihazla bağlanmanız gerekiyor.

Başka bir cihaz, erişim noktanıza bağlandıktan kısa süre sonra hattınıza Turkcell’den bir sms gelecek. İlk adımda mesajda paylaşılan linke giriş yapmanız gerekiyor.

Verilen linke giriş yaptıktan sonra, karşınıza yeni bir pencere çıkacak. Bu alanda bizim mavi ile sansürlediğimiz alana kendi telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Ardından, daha sonraki işlemlerde tekrar numaranızı girmek istemiyorsanız, ‘numaramı hatırla‘ kutucuğunu işaretleyebilirsiniz. Ardından ‘Giriş Yap‘ alanına tıklamanız gerekmekte.

Bu adımlardan sonra karşınıza onay aşaması gelecek. Bu sayfada belirtilen referans kodlu girişi, Turkcell’in onay ekranından kabul etmeniz gerekmekte.

‘Turkcell SIM’ ekranından gerekli onayları vermenizin ardından, tekrar önceki ekran karşınıza çıkacak. Bu ekranda işlemle alakalı bilgi yazısını göreceksiniz. Eğer işlemler sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadıysanız, başarılı bir şekilde hızlı giriş yapabileceksiniz.

Tüm bu işlemlerin ardından internetinizi başka cihazlarla, ücretsiz olarak paylaşmaya devam edebileceksiniz. Bu işlemlerin toplam bir veya iki dakika gibi kısa bir süre içinde yapılabileceğini de belirtmiş olalım.

 

 

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/turkcell-hizli-giris-nasil-yapilir

Bir önceki yazımız olan Huawei P30 Pro, 4 kamerayla gelecek başlıklı makalemizde Cep Telefonu, çin ve huawei ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir