Anasayfa / Teknoloji / Türk geliştiriciden zeka oyunu: Find in Mind [Video]

Türk geliştiriciden zeka oyunu: Find in Mind [Video]

Mobil platform için geliştirilen Türk imzalı oyunlara bir yenisi daha eklendi. iOS ve Android için geliştirilen Türk yapımı oyun Find in Mind adını taşıyor.

Find in Mind içinde 18 farklı bilişsel mini oyunu barındırıyor ve her mini oyun kendi içerisinde zorlaşan 200 bölüm içeriyor. Bu oyunda özellikle akıcı zekayı (fluid intelligence) zinde tutacak oyunlar bulunuyor. Kısaca özetlemek gerekirse zeka temelde iki farklı alanda değelendiriliyor: Akıcı ve kristalize zeka. Akıcı zeka günlük hayatta yeni karşılanan sorunları çözmek için analitik çözümden yararlanıyor. Kristalize zeka ise sorun çözmekten çok sistemi devam ettirebilmek için yararlanan motor becerileri ve tecrübelerle ilgili. Örnek vermek gerekirse araba kullanmayı öğrenirken akıcı zekayı, öğrenip bu işi hiç düşünmeden yaparken ise kristalize zekayı kullanırız.

Bu oyunda akıcı zekanın alt bileşenleri olan farklı bilişsel katmanlar oyunlaştırıldı. Oyun içinde istendiğinde bu katmanlarla ilgili bilgiye ve gelişim istatistiklerine de ulaşılabiliyor. Oyun, hem iOS hem de Google Play platformunda yayınlanmış durumda.

Find in Mind iOS ve Android desteğine sahip

Find in Mind’ın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamından indirebilirsiniz.

Find in Mind

Find in Mind

Fiyat Ücretsiz Boyut 19,8 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Boyut 7.1 MB Yükle Google Play Store

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/turk-gelistiriciden-zeka-oyunu-find-in-mind-video/

Bir önceki yazımız olan Xiaomi’den Android kullanıcılarına yeni bir tarayıcı alternatifi: Mint Browser [İndir] başlıklı makalemizde android için tarayıcı alternatifi, android için tarayıcı çeşitleri ve android için tarayıcı önerileri ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir