Anasayfa / Teknoloji / Tetris de battle royale ligine katıldı

Tetris de battle royale ligine katıldı

Tetris de battle royale ligine katıldı Tam Boyutta Gör

Son dönemin popüler hale gelen battle royale türü genelde aksiyon ve hareket tabanlı oyunlar barındırıyor. Bununla birlikte son dönemde ilginç fikirler eklenmeye başladı. Tetris bunlardan birisi.

Tetris 99 neler sunuyor?

Nintendo Switch için özel olarak hazırlanan Tetris 99 adındaki yeni oyun battle royale tarzında bir mücadele sunuyor. Oyuncular diğer 98 kişiye karşı mücadele ederek hayatta kalan tek kişi olmaya çalışıyor.

Ayrıca Bkz. “Panasonic dayanıklılık odalı yeni Android ürünlerini duyurdu”

Oyunda bir taraftan blokları yerleştirerek üst kısma değmemeye çalışıyor bir yandan da blokları silerek diğer oyunculara çöp bloklar yolluyorsunuz. Bu sayede yavaş kalan en üste değiyor ve eleniyor. Oyuncu eledikçe KO rozeti kazanıyorsunuz.

Nintendo Switch Online üyeleri için özel olan Tetris 99 battle royale oyunu Nintendo Direct üzerinden edinilebiliyor. Nintendo oyuna yakında farklı etkinlikler entegre edeceğini duyurdu.

 

https://www.engadget.com/2019/02/13/tetris-99/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Tetris-de-battle-royale-ligine-katildi–107921

Bir önceki yazımız olan Samsung C-Lab, CES’e 8 Adet Yapay Zekâ Projesiyle Gelecek başlıklı makalemizde ces ve Samsung C-Lab ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir