Anasayfa / Teknoloji / Shuttle Coffee Lake işlemcili mini PC’sini duyurdu

Shuttle Coffee Lake işlemcili mini PC’sini duyurdu

 
Tayvan’lı bilgisayar üreticisi Shuttle Intel’in 6 çekirdekli 8. nesil işlemcilerini destekleyen Mini PC’sini duyurdu. Model kompakt yapısıyla yer sıkıntısı çeken kullanıcılara göz kırpıyor. XPC DH370 diğer yandan performansı ve sahip olduğu genişleme imkanlarıyla da dikkat çekmekte.
Shuttle Coffee Lake işlemcili mini PC’sini duyurdu Tam Boyutta Gör
H370 yongasetli anakart üzerinde şekillenen XPC DH370, işlemci tarafında 65 watt TDP’li Coffee Lake modellerini destekliyor. 32 GB’a kadar DDR4 tip SO-DIMM belleklerinin kullanılabildiği kompakt PC ayrıca 2 adet DP 1.2 ve HDMI 2.0b üzerinden 3 adet 4K monitöre görüntü verebiliyor. Çözümün içerisindeki hava sirkülasyonu ise iki adet 60mm’lik fanlarla sağlanmakta.

   Shuttle Coffee Lake işlemcili mini PC’sini duyurdu Tam Boyutta Gör

Genişleme yuvaları

Modelde hızlı veri aktarımı için 4 adet USB 3.1 Gen2 portu bulunmakta. Sahip olduğu kısıtlı hacma karşın 2.5’’ formatındaki HDD/SSD’lerin de kullanılabildiği sistemde, anakart üzerinde yer alan M.2-2280 slotu üzerinden de depolama birimi bağlanılabiliyor. Tabi bu slotta Wİ-Fİ modüllerinin kullanılabildiğini de belirtelim.

Shuttle Coffee Lake işlemcili mini PC’sini duyurdu Tam Boyutta Gör  
Ayrıca Bkz. “Logitech G markası 4 yeni oyuncu kulaklığı duyurdu”  

Son olarak Shuttle’ın market ve pazarlama şefi Tom Seiffert XPC DH370’in santimetreküp başına en yüksek performansa sahip olduğunu iddia etti. Modelin vergiler hariç 244£’dan satışa sunulduğunu da ekleyerek sözlerimizi noktalayalım.

https://www.techpowerup.com/252229/shuttle-unveils-xpc-dh370-mini-pc-for-6-core-8th-gen-intel-processors Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Shuttle-Coffee-Lake-islemcili-mini-PC-sini-duyurdu–107682

Bir önceki yazımız olan Fortnite hesap birleştirme aracı yayınlandı başlıklı makalemizde Fortnite hesap birleştirme aracı yayınlandı | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir