Home / Teknoloji / Samsung’dan tarihi başarı

Samsung’dan tarihi başarı

Geçtiğimiz gün tanıtılan Samsung Galaxy S10, Güney Koreli teknoloji devinin başarılı akıllı telefon serisinin onuncu yıl dönümünü niteliyen bir amiral gemisi modeli. Samsung, geçtiğimiz on yıl içerisinde oldukça başarılı modellere imza attı ve piyasadaki güçlü rakiplerinin karşısında küresel olarak en çok satış yapan akıllı telefon üreticisi konumunu korudu.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Samsung Mobile CEO’su DJ Koh, şirketin Unpacked etkinliğinde çarpıcı bir veriyi paylaşarak Samsung’un 2010 yılından bu yana iki milyardan fazla Galaxy akıllı telefon sattığını açıkladı. Bu, şüphesiz ki şirket adına şahane bir haber ve dev bir başarı.

Bu noktada belirtmemiz gerekiyor ki Koh, bu veri için hesaba hangi cihazların dahil edildiğini açıklamadı. Samsung’un bu hesaplamaya Samsung Galaxy S ve Samsung Galaxy Note serilerini dahil ettiği tahmin edilebilir ancak Güney Koreli dev Galaxy A, Galaxy C, Galaxy J ve birçok başka seri altında onlarca farklı modele sahip.

Bununla birlikte bu sayının Samsung adına gerçekten büyük bir başarı olduğunu yinelemek gerekiyor. Şirket, etkinliğin sonunda gelecek on yıl içerisinde neler yapmayı planladığını konu alan bir fragmana da yer verdi. Belirtmek gerekiyor ki bu reklam filminde yer alan katlanabilir akıllı telefon konseptinin şimdiden gerçeğe dönüşmüş olması, Samsung hayranlarının şirketin gelecekte yapmayı planladığı şeylerle heyecan duymaları için başlı başına bir neden niteliğinde.

Önceki HaberWolfteam Turnuvasına Rekor Katılım   sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/samsung-on-yil-icerisinde-2-milyar-galaxy-satti_80844.html

Bir önceki yazımız olan AMD'nin duyurusu Temmuz'da olabilir başlıklı makalemizde 7nm, amd ve cpu ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir