Home / Teknoloji / Razer Phone 3 iptal mi?

Razer Phone 3 iptal mi?

Razer, 2017 yılının başında akıllı telefonlar üreten Nextbit’i satın almış ve ardından da Razer Phone’u tanıtmışı. Özellikle akıllı telefonda oyunun vücut bulmuş hali gibi bir telefon olan Razer Phone, 2018 yılında tanıtılan Razer Phone 2 ile bir seri haline gelmişti. Elbette yılın 2019 olmasıyla beraber Razer’dan da Phone 3 duyurusu bekleniyordu. Fakat bu telefon hiç olmayabilir. Peki, neden?

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Droidlife’ın açıklamasına göre, Razer Phone 3 iptal edildi. Droidlife’ın haberine göre Razer’da tam 30 çalışan ani şekilde işten çıkartılmış. Bu çalışanların özellikle mobil bölümde çalışan yazılım ve donanım mühendisleri olması da, Razer’ın telefon konusunda havlu attığı şekilde açıklanmış. Ancak işin aslı gerçekten böyle mi?

Konuyla ilgili hemen bir açıklama yapan Razer, şu sözleri söylüyor:

“Razer olarak organizasyonumuzu düzenlemek ve büyüme yollarımızı güçlendirmek için birtakım değişikliklerde bulunduk. Özellikle kilit projelerimize odaklanmak ve karlılığımızı arttırmak için kaynaklarımızı merkezileştireceğimiz bu yolda, yeniden düzenlemenin bir parçası olarak birkaç projeyi sonlandırdık. Bununla ilişkili olarak da 30 çalışanımızla –ki bu toplam iş gücümüzün yüzde 2’sine tekabül ediyor- yollarımızı ayırdık.”

Evet, görünen o ki Razer, gerçekten de Razer Phone 3’ü iptal etmiş ve telefon dosyasını kapatmış. Bakalım Razer’ın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Önceki HaberExcalibur’un en iddialı oyun bilgisayarı sızdı! Sonraki HaberGoogle Yeni Özelliğini Test Ediyor sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/razer-phone-3-tanitilmayacak-mi_80822.html

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz mobil internet paylaşımı nasıl yapılır? (Video) başlıklı makalemizde hotspot, mobil data ve turkcell ücretsiz internet paylaşma ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir