Anasayfa / Teknoloji / Priz işgal etmeyen Wi-Fi genişleticisi: TP-Link RE365

Priz işgal etmeyen Wi-Fi genişleticisi: TP-Link RE365

TP-Link,  yeni, kapsama alanı geniş, yüksek hızlı ve çok şık Wi-Fi sinyal alanı genişleticisi TP-Link RE365’i Türkiye’de satışa sundu. TP-Link RE365, priz işgal etmeden kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

TP-Link RE365 adlı ürün, Wi-Fi kapsama alanını açık alanda 929 metrekareye kadar genişletebiliyor. TP-Link RE365‘in kablosuz AC teknolojisi, evlerde daha güçlü Wi-Fi bağlantıları oluşturuyor. Tüm standart yönlendirici veya erişim noktasıyla çalışarak birden çok cihaza geniş kapsamlı ve kesintiye uğramayan Çift Bant Wi-Fi olanağı sağlanmasını kolaylaştırıyor. TP-Link RE365 ürünündeki entegre prizi kullanarak bilgisayarlara
lambalara veya cihazlara elektrik sağlamak mümkün. Akıllı gösterge ışığı, en iyi kapsama alanı genişletmesi için doğru noktayı bulmaya yardımcı olurken kullanımı kolay web arabirimi de bunu bir dakika içinde ayarlamaya imkan tanıyor. Yeni Tether uygulaması gücü, erişimi ve LED ışığı kontrol etmek üzere tüm Android veya iOS akıllı telefonlardan ağı yönetmeye olanak sağlıyor. Antenin yay biçimindeki tasarımı şık olmakla birlikte aynı zamanda güvenlidir ve sivri uçları da yoktur. Bu da ürünü çocuklu evler için ideal hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Uygun fiyata Mesh teknolojisi arayanlara: TP-Link Deco M4

TP-Link RE365’in Türkiye fiyatı ne kadar?

TP-Link RE365’in Türkiye fiyatı ise 480 TL. Priz işgal etmeden sinyal alanını genişletmeyi planlıyorsanız TP-Link RE365 modeline göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/priz-isgal-etmeyen-wi-fi-genisleticisi-tp-link-re365/

Bir önceki yazımız olan Geleceği günümüze getiren 10 kült bilim kurgu filmi başlıklı makalemizde elektrikli otomobil ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir