Anasayfa / Teknoloji / OnePlus 7 görüntülerle sızdı!

OnePlus 7 görüntülerle sızdı!

OnePlus 7’nin yakın zaman içinde tanıtılması beklenirken hakkında sızıntılar gelmeyi sürdürüyor. Amiral gemisi katili lakaplı yeni model için gelen son sızıntılar ise render görüntüleri oldu. @OnLeaks tarafından ortaya çıkartılan görüntülere göre OnePlus 7’de Pop-up kamera yer alacak ve ekranda bir çentik bulunmayacak.

İnceledik: Robot bankacı iş başında! 2019030413211562185.jpg OnePlus 7 Render Görüntüleriyle Sızdı!

Evet, ortaya çıkan görüntülerde OnePlus 7’nin oldukça ince ekran çerçevelerine sahip olduğunu görüyoruz. Ekranda çentik bulundurmayan OnePlus 7, bu sebeple kameranın yerini değiştirmiş ve onu çerçeve üzerine taşımış. OnePlus 7’de ön kamera Pop-up şeklinde yer alacak. Böylece çekim yapmayacağınız zamanlarda gövde içinde gizli kalacak olan ön kamera, çekim yapacağınız zamanlarda yerinden çıkacak.

Telefonun arka yüzünde ise 3’lü kamera setini görüyoruz. Hemen altında da bir flaş dikkat çekiyor. Telefonda ayrıca USB-C portu, yanında da hoparlör mazgalı yer alıyor. Parmak izi sensörü ise ekrana entegre olarak karşımıza çıkacak. Elbette 5G desteği de OnePlus 7’de yer alacak bir diğer özellik olacak.

Önceki HaberSamsung, Fold’un Teknolojisini Satmak İstiyor Sonraki HaberTesla’yı yoğun bir Mart ayı bekliyor sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/oneplus-7-render-goruntuleriyle-sizdi_81047.html

Bir önceki yazımız olan Hızlı şarj sistemiyle “yok artık” dedirten elektrikli otomobil: The Piëch Mark Zero başlıklı makalemizde elektrikli otomobil, elektrikli otomobil The Piëch Mark Zero ve Ferdinand Piëch ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir