Anasayfa / Teknoloji / Netflix’ten Hakan Muhafız 2. sezon müjdesi [Video]

Netflix’ten Hakan Muhafız 2. sezon müjdesi [Video]

Netflix’in büyük ses getiren ilk orijinal Türk dizisi Hakan Muhafız ikinci sezon bölümleriyle dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği sonunda belli oldu.

Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı Hakan Muhafız’ın ikinci sezonunun geleceğini zaten biliyorduk. Bugün sosyal medyada yayınlanan video ile Hakan Muhafız oyuncuları, Almanya’dan Fransa’ya, dünyanın dört bir yanındaki Netflix izleyicilerine seslendi. Yeni sezonun ne zaman ekrana geleceğini ilan etti. Aynı zamanda dizinin ikinci sezonundan ilk görseller de görücüye çıkmış oldu.

Aralık ayında yayınlanan Hakan Muhafız’ın ilk sezonu sadece Türkiye’de değil, dünya çapında büyük ilgi gördü. Öyle ki Kapalıçarşı’da kendi halinde bir halı tüccarıyken İstanbul’u korumak için karanlık güçlere karşı savaşan bir kahramana dönüşen Hakan’ın hikayesi, dünyanın dört bir yanında, 10 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi. Durum böyle olunca ikinci sezonun ardından iki sezonluk onay daha aldı ve dört sezonluk hikayesini garanti altına almış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Marvel’dan üzücü Stan Lee açıklaması

Hakan’ın mistik ve gizemli dünyasının kapısını arayanlar arasında başı Türkler çekiyor dersek, herhalde kimse şaşırmaz. Türkiye’den sonra ise en çok, başta Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkelerinde seyredildi. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinde ilgi gördü. Bununla birlikte Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Kanada ve Avustralya’da da heyecan yarattı. Bu iki ülkedeki toplam izlenme oranı Meksika’dakine eşdeğer. Hakan: Muhafız’ın Ortadoğu ve Avrupa’da da hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Avrupa’da bayrağı Fransa taşıyor. Ardından Almanya geliyor. Sırasıyla İspanya ve İtalya takip ediyor.

Dünyanın dört bir yanından 10 milyonu aşkın insan tarafından izlenen Hakan Muhafız ikinci sezon bölümleriyle 26 Nisan Cuma günü Netflix’teki yerini alacak. Bu tarihin duyurulduğu keyifli videoyu ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/hakan-muhafiz-2-sezon-mujdesi-video/

Bir önceki yazımız olan Huawei CEO’sundan Android’e rakip işletim sistemi açıklaması başlıklı makalemizde huawei, Huawei işletim sistemi ve Huawei kendi işletim sistemi ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir