Anasayfa / Teknoloji / Marvel’dan üzücü Stan Lee açıklaması

Marvel’dan üzücü Stan Lee açıklaması

Marvel çizgi romanlarının efsane ismi Stan Lee bir süre önce hayata gözlerini yumdu. Peki onu sonraki Marvel filmlerinde görebilecek miyiz? Bu konudaki açıklama stüdyonun başındaki Kevin Feige‘den geldi.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyolarının beyaz perdeye taşıdığı karakterlerin büyük bir kısmı Stan Lee tarafından yaratıldı. Çizgi roman efsanesi olarak kabul edilen Lee şimdiye kadar Marvel dünyasından uyarlanan tüm kahramanların filminde ufacık bir sahneyle yer aldı. Öyle ki bu durum önemli bir gelenek haline geldi. Fakat Stan Lee’nin vefat etmesiyle birlikte bu geleneğin sonu yaklaşıyor gibi görünüyor. Marvel stüdyolarından Kevin Feige yaklaşan kaçınılmaz hakkında konuştu. Cinemablend‘e konuşan yapımcıya Spider-Man: Far From Home‘de Stan Lee’yi görüp görmeyeceğimiz soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi:

“Bunu Spider-Man: Far From Home vizyona girdiğinde göreceğiz. Elimizde birkaç Stan Lee sürpriz sahnesi daha var. Daha yakında bunların biteceği bir döneme gireceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Avengers Endgame fragman gizemi çözüldü

Görünen o ki Marvel stüdyolarının elindeki Stan Lee sahnelerinin bitmesine oldukça az kalmış durumda. Onu Spider-Man: Far From Home’da göreceğimize inanıyoruz. Fakat Avengers Endgame ve Spider-Man: Far From Home sonrasının garantisi yok gibi görünüyor. Kim bilir, belki Marvel ileride bu probleme bir çözüm bulur. Karakterleri gençleştirdikleri gibi Stan Lee’yi dijital olarak yaratmaları söz konusu olabilir.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/marveldan-uzucu-stan-lee-aciklamasi/

Bir önceki yazımız olan Samsung, Galaxy S10 modellerini gerçek anlamda uzaya gönderdi! [Video] başlıklı makalemizde galaxy s10, samsung ve Samsung Galaxy S10 donanım ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir