Anasayfa / Teknoloji / Marvel’dan DC’ye büyük transfer

Marvel’dan DC’ye büyük transfer

Thor serisinde kayda değer bir performans sergileyen ve Avengers: Infinity War filminde, çok az süre almasına karşın, kilit bir eylemde bulunan Heimdall’ı canlandıran Idris Elba; Warner Bros-DC Comics ikilisinden aldığı teklifi “sektöre yakın kaynaklardan” edinilen  bilgirere göre kabul etti.

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Warner Bros-DC Comics‘in, Marvel’dan ilk transferi Guardians of Galaxy serisinin yapımcı ve yönetmeni James Gunn olmuştu. James Gunn’ın yoğun ikna çabaları sonucunda Idris Elba ile de anlaşmaya vardığı iddia ediliyor. Bu mümkün zira Elba’nın canlandırdığı Heimdall karakteri; Thanos ve saz arkadaşları tarafından öldürülmüştü. Elba ile Disney-Marvel arasındaki sözleşme, son filmle birlikte son buldu.

Bu 2 yeni transferin damga vuracağı The Suicide Squad 2, 6 Ağustos 2021 yılında dünya çapında gösterime girecek.

Önceki Haberİşte AOC’nin 1 ms / 4K Oyun Monitörü G2868PQU! Sonraki HaberSamsung Galaxy Modelleri Spotify İle Gelecek sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/marveldan-dcye-buyuk-transfer_81127.html

Bir önceki yazımız olan İşte geleceğin veri analiz yöntemi başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayarlar ve komtera ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir