Anasayfa / Teknoloji / LEGO’nun katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’a attığı taş

LEGO’nun katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’a attığı taş

LEGO, katlanabilir telefon modellerine küçük bir gönderme yapıyor. Samsung Galaxy Fold modelini hedefine oturtan firma, LEGO Fold‘u “hatırlatıyor”.

Katlanabilir telefon modelleri bir bir hayatımıza girerken bu alanda en çok dikkat çeken iki isimden biri de Samsung Galaxy Fold. İçe doğru katlanacak şekilde tasarlanan menteşeli yapısı ve çift ekranıyla gelen cihaz, eski tip katlanabilir Q klavyeli telefonlara modern bir dokunuş sağlıyor. Dışında 4,6 inçlik mini bir ekran olan Galaxy Fold, açıldığında ise içinde 7,3 inçlik mini bir tabletle bizleri karşılıyor. Tabletin köşesinde ise kameraların yerleştirilebilmesi için bir çentik bulunuyor. LEGO ise buna çok benzer bir tasarımı yakın geçmişte Türkiye’de de satışa sunmuştu. Firmanın Twitter’da “LEGO Fold” olarak adlandırdığı ürün aslında Pop-up Book modeli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
1967 Ford Mustang efsanesine LEGO dokunuşu

Türkiye’de de satılıyor

Firmanın Twitter‘da paylaştığı yazı ise şu şekilde: “Etkileyici 5 inçlik ana ekranı, 11 inçlik pop-up hikaye kitabına dönüşüyor. Asla tükenmeyen bir pille beraber sonu gelmeyen bir yaratıcılık için.”

12 yaş üzeri çocuklara uygun olan bu set, geçmişteki pop-up kitapları LEGO’ya dönüştürüyor. Kırmızı Başlıklı Kız ve Jack ve Fasulye Sırığı hikayelerini barındıran bu sette çocuklar hem yaratıcılıklarını konuşturuyor hem de görsel olarak hikayeyi yaratabiliyor. 859 parçadan oluşan setin Türkiye fiyatı 480 TL.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy Fold tanıtımı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/lego-nun-katlanabilir-telefon-samsung-galaxy-fold-a-attigi-tas/

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends’ın önlenemez yükselişi [Video] başlıklı makalemizde Apex Legends, Apex Legends 50 milyon ve Apex Legends Battle Pass ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir