Anasayfa / Teknoloji / iPhone’a USB-C şarj geliyor

iPhone’a USB-C şarj geliyor

Apple, iPad Pro’da yaptığı USB-C’ye geçişi yakın bir gelecekte iPhone’da da yapabilir.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Güvenilir Apple blogu Macotakara’nın kaynaklarına göre Apple, Lightning’den USB-C teknolojisine geçmek üzere çalışıyor. Siteye göre Apple, USB-C için henüz referans tasarımını tamamlamadı. Bu yüzden USB-C üzerinden şarj olan iPhone’u 2019’da görmeyebiliriz.

Bu dedikoduya bir miktar şüpheyle bakmakta fayda olacağını düşünüyoruz. Macotakara’nın sızıntıları doğru çıkabilse de, bazen yanıldığını biliyoruz.

Aynı kaynağa göre Apple, yeni nesil bir iPod Touch üzerinde çalışıyor. Detayları hakkında bilgi paylaşılmayan yeni modelin 2019’un sonlarına doğru hazır olabileceği söyleniyor. En son iPad Touch, 2015’de tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü. 32GB’lık iPod Touch, 199 dolara satılıyordu. Yeni iPod Touch’ın en azından daha fazla depolama alanı sunmasını umuyoruz.

Önceki Haber5G’li Galaxy S10’un Adı Ortaya Çıktı Sonraki Haber5G’nin Hayatımızda Değiştireceği 10 Şey! sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/iphonea-usb-c-sarj-gelebilir_80196.html

Bir önceki yazımız olan Apple, yeniden iPhone X satıyor! başlıklı makalemizde Apple, Cep Telefonu ve iphone-x ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir