Anasayfa / Teknoloji / iPhone 7 ve 8 yasağı için müjdeli haber geldi!

iPhone 7 ve 8 yasağı için müjdeli haber geldi!

Bu yasağın daha fazla uzamasını istemeyen Apple, Qualcomm ile anlaşma yolunu tercih etti. Her iki teknoloji devinin anlaşmasının hemen ardından, Almanya Apple Store‘da iPhone 7 ve iPhone 8 satışları tekrar başladı.

Yeni stoklanan iPhone modellerinde sadece Qualcomm modem kullanılırken, Apple artık Almanya’da satışını gerçekleştirdiği modellerde Intel modem kullanmayacağını açıkladı. Almanya’nın yanı sıra Çin’de iPhone 7 ve 8’i yasakladı.

Apple bu modellerinin satışına Çin’de devam ediyor. Zira, karara itiraz edildiği için halen satış durdurulmuş değil. Rusya ve Hindistan’da da sorun yaşayan Apple’ın diğer ülkelerde anlaşmaya gidip gitmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=227217

Bir önceki yazımız olan Mi 9 Explorer Edition dünyanın en güçlü telefonu olacak! başlıklı makalemizde Xiaomi, Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi 9 Explorer Edition ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir