Anasayfa / Teknoloji / Huawei Mate 20 Pro ile iPhone şarj ettik!

Huawei Mate 20 Pro ile iPhone şarj ettik!

30 dakika içerisinde Mate 20 Pro’nun yüzde 70 şarjını dolduran Huawei Super Charge, telefonu çok kısa sürede kullanıma hazır hale getirirken, telefonun kendi içerisinde bulunan ters Wireless şarj teknolojisi diğer akıllı telefonları da kendine getiriyor. Biz de tamamen kapanmış bir iPhone XR’ı kullanarak, bu özelliğin ne kadar etkili olduğunu test ettik. İyi seyirler!

TÜV güvenlik onayına sahip 15 W kablosuz hızlı şarj özelliği, telefonu güven içinde ve kısa sürede kablosuz olarak şarj etmenizi sağlıyor. Bu teknoloji sadece Mate 20 Pro‘nun kendisinde değil, aynı zamanda çevrenizdeki cihazlar için de işliyor.

Huawei Mate 20 Pro’nun eşsiz bataryası, barındırdığı teknoloji sayesinde kablosuz bir şekilde şarj olabilen diğer cihazları da şarj edebiliyor. Böylece bataryası tükenmekte olan diğer telefonları kapanmaktan kurtarabilir ve onları yeterli ölçüde şarj edebilirsiniz.

Üstelik yapay zekalı işlemci ve üstün güç yönetimi sayesinde Mate 20 Pro ile yaptığınız şarj işlemi oldukça verimli bir sonuç ortaya koyuyor. Mate 20 Pro kendini rahatlıkla duruma adapte ederek, enerjisini doğru bir şekilde yönetiyor ve bataryanız karşı tarafı şarj ederken siz de normalin üzerinde batarya şarjı kaybetmiyorsunuz.

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/huawei-mate-20-pro-ile-iphone-sarj-ettik

Bir önceki yazımız olan Samsung, Bixby inadından vazgeçti! başlıklı makalemizde Cep Telefonu, galaxy s10 ve samsung-galaxy-s10 ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir