Anasayfa / Teknoloji / Google’ın gizemli evini gezdik! (Video)

Google’ın gizemli evini gezdik! (Video)

Google, yapay zeka asistanın yapabileceği şeyleri daha net gösterebilmek amacıyla harika bir etkinlik düzenledi. Oluşturulan gizemli Google evi, Asistan’ın kapasitesini ortaya çıkarmak üzerine tasarlanmış. Hem bu harika evi gezdik, hem de Google yetkililerinden çok özel açıklamalar dinledik. İyi seyirler!

Google Asistan’ın kullanıcı sayısı ile rekor kırmaya hazırlanıyor!

CES 2019 etkinliği sırasında paylaşılan verilere göre, yapay zekalı asistan Ocak ayının sonuna kadar 1 milyar kullanıcıya ulaşacak. Geçmişe şöyle bir bakacak olursak, Asistan‘ın Mayıs 2018’de dünya çapında 500 milyon kullanıcıya sahip olduğunu görmekteyiz. Oldukça kısa bir süre içerisinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşan asistan, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/google-in-gizemli-evini-gezdik-video

Bir önceki yazımız olan Yeni Twitter hatası kişisel bilgilerinizi açık ediyor! başlıklı makalemizde Android İçin Twitter, android twitter hatası ve twitter ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir