Anasayfa / Teknoloji / Google’dan 6 senelik projeye balta!

Google’dan 6 senelik projeye balta!

Google, VR stüdyosu Spotlight Stories’i kapattığını bir epostayla duyurdu. Stories, Google ve Motorola arasında mobile yönelik 360 derecelik videolar oluşturmaya yönelik bir ortaklıktı.

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Ortaklık, Daydream VR için etkileşimli içerikler üretmişti. Bu içerikler, YouTube üzerinden de izlenebiliyordu. Takım geçen altı yıl içinde Oscar ödüllü yönetmenlerin öncülüğünde birkaç proje üzerinde çalıştı. Bunlardan biri, Patrick Osborne tarafından yönetilen kısa film Pearl idi. Pearl, Akademi Ödülü’ne aday gösterilen ilk film olmuştu.

Variety’nin raporuna göre takım üyelerine şirket içinde yeni pozisyonlar arama olanağı tanındı. Ancak buna stüdyodaki sanatçıların çoğu dahil değil, çünkü bunlar proje tabanlı olarak çalışan taraflardı. Google’ın Stories projesine zaman içerisinde ciddi miktarda yatırım yaptığı ancak bu yatırımların geri dönmediğine karar verdiği söyleniyor.

Önceki HaberSamsung Galaxy S10, 2019 Boyunca Ne Kadar Satacak?   sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/google-spotlight-stories-vri-kapatti_81241.html

Bir önceki yazımız olan Böceklerin nesli tüketiyor mu? başlıklı makalemizde araştırma, bilim ve böcek ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir