Anasayfa / Teknoloji / Google Chrome için multimedya tuşu desteği geliyor!

Google Chrome için multimedya tuşu desteği geliyor!

En popüler ve en çok kullanılan tarayıcı olan Google Chrome’a, uzun süredir beklenen bir özellik olan multimedya tuşu desteği, önümüzdeki ay gelecek olan güncelleme ile kullanıcılara sunulacak.

Daha önce, bazı eklentilerle veya üçüncü parti yazılımlarla, klavyenizdeki multimedya tuşlarını Chrome üzerinde kullanmanız mümkündü. Fakat tahmin edebileceğiniz üzere, üçüncü parti yazılımlar, her zaman güvenlik açısından bir risk oluşturuyor.

Kullanıcıların bu özelliğe olan beklentisinin farkında olan Google, artık bu özelliği resmi olarak tarayıcıya ekliyor. Yani artık, klavyenizde bulunan oynatma,durdurma veya ileri, geri alma tuşlarına bastığınızda, Chrome bu tuşlara cevap verecek.

Viper4Android için büyük güncelleme

Kişisel zevklerinize göre özelleştirilebilir bir müzik dinleme deneyimi sunan Viper4Android, yeni güncelleme ile çok daha gelişmiş özelliklerle kullanıma sunuldu.

Chrome 73 sürümü ile birlikte kullanıma sunulacak olan özellik, ilk etapta Windows, macOS ve Chrome OS için kullanıma sunulacak. Linux’a ise, biraz daha geç geleceğini belirtelim. Güncellemenin ise önümüzdeki ay yayınlanması bekleniyor.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/google-chrome-multimedya-tusu-destegi

Bir önceki yazımız olan 1 milyon dolarlık ATM soygunu yapıldı! başlıklı makalemizde atm hırsızı, atm vurgunu ve çin ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir