Anasayfa / Teknoloji / Galaxy S10 ile saat şarjı kolay!

Galaxy S10 ile saat şarjı kolay!

Galaxy S10, destekleyen cihazları kablosuz şarj edebiliyor. Çok gerekli bir işlev olduğu söylenemez ancak Samsung’un saatlerinden birini kullanıyorsanız, çok işinize yarayabilir. Peki telefonu kabloyla şarj ederken saati şarj etmeyi hiç düşünmüş müydünüz?

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Galaxy S10’u bu şekilde kullandığınızda saati şarj etmek için ayrı bir şarj cihazı taşımanıza gerek kalmıyor. Özellikle cihazlarınızı gece şarj ediyorsanız, Galaxy S10’u şarj adaptörüne bağlayın ve bir yüzey üzerinde yüz üstü bırakın. Saati telefonun üzerine bırakarak şarj işlemini başlatabilirsiniz. Tabi her defasında durum çubuğundaki Wireless PowerShare işlevini açmanız gerekiyor.

Wireless PowerShare işlevini kullanmayı planladığınız başka yollar varsa, yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Önceki HaberYouTube’tan Hassas Konulara “Doğrulama” İşlevi Sonraki HaberSamsung Galaxy S10 Experience İndirmeye Sunuldu sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s10-saat-sarj-cihazini-rafa-kaldirtiyor_81125.html

Bir önceki yazımız olan Huawei, kamerayı böyle gizleyebilir başlıklı makalemizde Cep Telefonu, gelecek-hayalleri ve huawei ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir