Anasayfa / Teknoloji / Fortnite hesap birleştirme aracı yayınlandı

Fortnite hesap birleştirme aracı yayınlandı

Fortnite hesap birleştirme aracı yayınlandı Tam Boyutta Gör

Sony’nin PlayStation 4 konsolunda Fortnite için çapraz platform desteği sunmaması oyuncuları zor durumda bırakmıştı. Bu nedenle oyuncular PS4 için ayrı bir Epic Games hesabı açmak zorunda kalmıştı.

Bekleyiş sona erdi

Sonrasında Sony geri adım atmış ve çapraz platform desteğinde beta sürecine başlamıştı. Hal böyle olunca oyuncuların elinde iki farklı Epic Games hesabı ve kayıtlar kalmıştı. Epic Games söz verdiği üzere hesap birleştirme aracını yayınladı.

Ayrıca Bkz. “Flickr fotoğraf silme işini Mart ayına erteledi”

Yayınlanan araç ile konsol tabanlı Fortnite oyuncuları mevcut hesaplarını birleştirebilecek. Bu sayede oyuncular V-buck birimlerini ve satın aldıkları kozmetik eşyaları tek bir hesapta toplayabilecekler.

Birleştirme yapmak isteyen oyuncuların en az bir PS4 hesabı olması gerekiyor. Bunu ana hesap olarak belirledikten sonra iki hesabına giriş yaparak birleştirme sürecinde neler olacağını görebiliyor. Onay verdikten sonra iki hafta içerisinde tüm veriler ana hesapta toplanıyor.

Hesap birleşimi ile ilgili tek şart bu hesapların 28 Eylül 2018 tarihinden önce açılmış olması gerekiyor. Sonraki tarihte açılanlar bu kapsama girmiyor. Ayrıca bloklanmış hesaplar da birleştirilemiyor ve oyuncuların ikinci hesabında ilişkilendirilmiş üçüncü taraf uygulamalar varsa ayrılması gerekiyor.

Hesap birleştirme adresi

https://www.slashgear.com/fortnite-account-merge-tool-released-heres-how-to-use-it-07565018/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Fortnite-hesap-birlestirme-araci-yayinlandi–107738

Bir önceki yazımız olan GeForce RTX ekran kartlı Monster Notebook'lar satışa sunuldu başlıklı makalemizde GeForce RTX ekran kartlı Monster Notebook'lar satışa sunuldu | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir