Anasayfa / Teknoloji / Elon Musk, Mars ile “flört etti”

Elon Musk, Mars ile “flört etti”

Elon Musk’ın Mars’ı yakından takip ettiğini biliyoruz. Ünlü girişimci, SpaceX Starship ile insanları Mars’a taşımanın yollarını arıyor. Cuma günü yaşanan ilginç bir gelişme ise Mars’ın Musk’ın ilgisine karşılık vermesi oldu.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Mars adlı (kullanıcı adı @4thFromOurStar) bir Twitter hesabı, paylaştığı bir mesajda sadece Elon’un Mars’a taşınmasını istediğini söyledi. Musk ise “ben de seni istiyorum bebek” diye cevap verdi.

I want you too baby https://t.co/Lxi0LQz5rc

— Elon Musk (@elonmusk) February 8, 2019

Mars, Musk’ın gelip gelmeyeceğini sorduğunda Musk, klasik bir internet flörtü cümlesiyle cevap verdi: “Bana sıcak fotoğraflarını gönder, hemen orada olacağım.”

Send me hot pics & I’ll be right over ?? https://t.co/ld2VDbF0Wh

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars, bu tweet’e öpücüklü bir emoji ve Gale Krateri ve Sharp Dağı’nın Science Photo kütüphanesinden alınmış fotoğrafıyla cevap verdi. Ardından Musk, bir flört mesajı daha yolladı. Musk bu mesajında Kasım’da gerçekleşen tartışmalı bir internet yarışmasına göndermede bulundu.

?? thank goodness it’s not November https://t.co/ius8kAptiC

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars’ı belki hayal kırıklığına uğratacak ancak SpaceX, önce Ay’ı ziyaret etmeyi planlıyor. Üstelik bu, 2023’ten öncesi için planlanmıyor.

Thought I looked cute in this pic. Might delete later. pic.twitter.com/updeat3OCl

— Mars (@4thFromOurStar) February 5, 2019 Önceki HaberMonster Notebook Yeni Şubesini Almanya’da Açacak! Sonraki HaberChrome 73 Yeni ve Kullanışlı İşlevler İle Geliyor sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/elon-musk-twitterda-mars-ile-flort-ediyor_80660.html

Bir önceki yazımız olan Google çalışanı Pi rekorunu kırdı! başlıklı makalemizde bilim, google ve pi ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir