Anasayfa / Teknoloji / Dövme yaptırmadan denemeyi sağlayan uygulama [İndir]

Dövme yaptırmadan denemeyi sağlayan uygulama [İndir]

Kalıcı bir dövme yaptırmadan iyice düşünmek gerekiyor. Artırılmış gerçeklik desteği sayesinde ise Inkhunter uygulaması dövme sildirme korkusu olmadan dövme modelleri denemenizi sağlıyor.

Dövme sildirme korkusunu ortadan kaldırmak için ilginç bir çözüm sunan Inkhunter uygulaması dövme modelleri arasında seçim yaparak dövmenizi önceden üzerinizde görmenizi sağlıyor. Artırılmış gerçeklik desteği sayesinde uygulamada yer alan dövme modelleri arasında seçim yapabileceğiniz gibi kendi çiziminiz olan bir modeli de uygulamaya yükleyebiliyorsunuz. Dövmenin farklı açılardaki duruşunu görüntüleyebileceğiniz uygulamada basit ayarlamalar yapabiliyor ve fotoğraf da çekebiliyorsunuz. Dövme üzerinize uygulanmış haldeyken çektiğiniz fotoğrafları ayrıca sosyal medyaya atabilir ya da dövme yaptırmadan önce dövme sanatçısına göstermek için telefonunuza kaydedebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone fotoğraf yarışması için “para ödülü” güncellemesi

Nasıl çalışıyor?

Uygulamaya e-posta ya da Facebook hesabınızla kaydolabileceğiniz gibi anonim olarak da uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Kalabalık tasarım kütüphanesinden bir tasarım seçtikten sonra, vücudunuzda dövmeyi görmek istediğiniz bölgeye uygulamanın tarif ettiği şekilde kalemle üç tane çizgi çekmeniz gerekiyor. Daha sonra arka kamera bölgeyi algılıyor ve dövmeyi alana yerleştiriyor. Tasarımı onayladıktan sonra dövmenin boyutunu değiştirebilir, duruş pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

My Tattoos kısmından kendi çizimlerinizi ekleyebileceğiniz uygulama farklı tarzlardaki tasarımları sunmasının yanı sıra tasarıma imza atan kullanıcıların da Instagram sayfalarına erişim imkanı sunuyor. Böylelikle platforma dövme tasarımları atan kullanıcıları Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Hem iOS hem de Android desteği sunan ücretsiz uygulamanın indirme linkleri haberin devamında yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’e gelen Instagram desteği

INKHUNTER Try Tattoo Designs

INKHUNTER Try Tattoo Designs

Fiyat Ücretsiz Boyut 198,5 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Boyut Değişken Yükle Google Play Store

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/dovme-yaptirmadan-denemeyi-saglayan-uygulama-indir/

Bir önceki yazımız olan Google’a bağlı DeepMind’dan komut almadan çalışan bağımsız yapay zeka başlıklı makalemizde bağımsız yapay zeka, DeepMind ve google ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir