Anasayfa / Teknoloji / Captain Marvel filmiyle ortadan kalkan Avengers 5 ihtimali

Captain Marvel filmiyle ortadan kalkan Avengers 5 ihtimali

Avengers Endgame filminin ardından Marvel stüdyolarının nasıl bir yol çizeceği büyük merak uyandırıyor. Bu süreçte konuşulan ihtimallerden biri Captain Marvel tarafından çöpe atılmış oldu.

UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Captain Marvel filminin ek sahnesine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönem kapanacak. Bu önemli hikayenin ardından ele alınabilecek hikayelerden birinin Gizli İstila olacağı düşünülüyordu. Gizli İstila, Skrulların süper kahramanların yerini almasını ve Avengers üyelerinin birbirine güvenemez hale gelmesini konu ediyordu. Herkes birbirini Skrull zannederken işler sarpa sarıyordu. Fakat bu hikaye akışı için Skrulların kötü olması, asıl kahramanları öldürüp onların yeteneklerini yüksek teknolojileri sayesinde taklit etmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde sürpriz karar

Captain Marvel filmiyle birlikte gördük ki, çizgi romanların aksine Skrullar kötü değil. Tam tersi, Kreelerin zulüme uğ ruyorlar desek, abartmış olmayız. Üstelik Carol Danvers dünyayı bırakıp Skrulların güvende olacağı bir yuva bulmak için harekete geçti. Dolayısıyla dünyada gizli bir istila yaşanması pek mümkün görünmüyor. Böylece Captain Marvel filmiyle birlikte Avengers 5’in Skrull istilasını anlatacağına dair söylentilerin doğru olmadığı ortaya çıkmış oldu.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/captain-marvel-5-ihtimali/

Bir önceki yazımız olan Avengers Endgame yönetmenlerinin Tom Holland için yeni planı başlıklı makalemizde Avengers Endgame fragman, Avengers Endgame fragmanı ve Avengers Endgame tarih ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir