Anasayfa / Barkod Sistemi / Barkodlu Satış

Barkodlu Satış

Barkod Sistemi Maharetli Eller Çarşısı 303 kadını iş sahibi yaptı

Kadınların el emeği göz nuru ürünlerini satarak. Ekonomilerine katkı sağlamalarına destek olmak amacıyla, Kağıthane Belediyesi tarafından Maharetli Eller Çarşısı hizmete açıldı.

Maharetli Eller Çarşısı 303 kadını iş sahibi yaptı

Barkod Sistemi kadınların el emeği göz nuru ürünlerini satarak ev. Ekonomilerine katkı sağlamalarına destek olmak amacıyla, Kağıthane Belediyesi tarafından Maharetli Eller Çarşısı hizmete açıldı. Bu proje ile 303 kadın iş sahibi oldu. Mağaza Programı için tıklayınız.

Barkod Sistemi

Kağıthane’ye bağlı Emniyetevleri Mahallesi’nde bulunan Sapphire AVM’de hizmete açılan çarşıda, evlerinde hazırladıkları ürünlerini hiçbir kira ya da ücret ödemeden satma imkanına erişen 303 kadın, ilk kez ticarete atıldı. Her bir kadının 3 ürününü dilediği fiyata satabildiği çarşıda, satış işlemleri ise belediyeye bağlı personellerce gerçekleştiriliyor. Kadın girişimcileri desteklemek ve aile kurumunu ekonomik yönden güçlü kılmak amacıyla hizmete açılan. Maharetli Eller Çarşısı’nda bine yakın ürün alıcısını bekliyor. Çarşıda el örmesi kazaklar, atkılar, oyuncak bebekler, iğne oyaları; el yapımı tablolar ve hediyelik eşyalar bulunuyor. Kağıthane Belediyesinin gerçekleştirdiği bu proje ile 303 kadın iş sahibi oldu. Barkodlu Satış isimli yazı için tıklayınız.

İstihdamı arttırıcı proje

 Kadınlar el yapımı ürünlerini gelip çarşıya teslim ederken, satışları bizim görevlendirdiğimiz uzman satış temsilcileri gerçekleştiriyor. Bu sayede kadınlar evden çıkmadan, gündelik işlerini aksatmadan ev ekonomilerine katkı sağlayabiliyor. Satılan ürünlerin üzerinde bulunan etiketli barkod sistemi sayesinde ürünün kime ait olduğu ve fiyatı biliniyor. Ürünlerin fiyatını, yapan kişi belirliyor ve satışı yapılınca ödemesi kendisine gerçekleştiriliyor. Maharetli kadınlar ürünlerinin satışı için belediyemize herhangi bir ücret veya kira kesinlikle ödemiyor” dedi.

Kadınların el emeği göz nuru ürünlerini satarak ev ekonomilerine katkı sağlamalarına destek olmak amacıyla, Kağıthane Belediyesi tarafından Maharetli Eller Çarşısı hizmete açıldı.

Kaynak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Müzik Müzesi'nde karekod okutularak enstrümanlar dinleniyorve barkod programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Barkod Sistemi

Barkod Sistemleri tapu işlemlerinde devir kolaylaşıyor. Artık taşınmazların devir işlemleri, taraflar farklı tapu müdürlüklerinde bulunsalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir