Anasayfa / Teknoloji / Avengers Endgame fragmanıyla doğrulanan meşhur sızıntı

Avengers Endgame fragmanıyla doğrulanan meşhur sızıntı

Marvel stüdyolarının paylaştığı Avengers Endgame fragmanıyla birlikte filme dair önemli sızıntılardan birinin gerçek olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Marvel özellikle Avengers Endgame için gizlilik dolu bir tanıtım çalışması yürütüyor. Olabildiğince az bilgi ve görüntü paylaşmaya çalışıyor. Zaten bu tutum son Avengers Endgame fragmanının yarısının eski görüntülerden oluşmasından da anlaşılıyor. Fakat bu internetteki sızıntıları önüne geçebilecekleri anlamına gelmiyor. Özellikle film vizyona girdikten sonra satılmak üzere tasarlanan oyuncaklar büyük ipuçları içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Marvel cephesinden Captain Marvel 2 için ilk ipucu

Hatırlarsanız aylar önce önemli bir oyuncak sızıntısı olmuş ve kahramanlarımızın hepsinin bir örnek yeni kostümler giyeceği ortaya çıkmıştı. Gümüş renklerinin ağırlıkta olduğu üstünde büyük Avengers logosuyla göze çarpan bu yeni kostümlere Avengers Endgame fragmanında da yer verildi. Kahramanlarımız meşhur üslerinde bu kostümle birlikte mücadeleye hazırlanıyor. Bu kostümün temel amacının kuantum evreninde yolculuk yapmayı ve bu yolculuk sırasında sıkıntı yaşamamayı sağlamak olduğu tahmin ediliyor. Bildiğiniz gibi tecrübesiz bir kahramanın kuantum evreninde kendini unutması ve yokluğa karışması fazlasıyla mümkün. Bu yeni kostümlerde Scott Lang‘in verdiği bilgiler doğrultusunda Tony Stark‘ın imzası olduğunu tahmin ediyoruz. Fakat işin bu kısmı tamamen tahminden ibaret. Asıl önemli olan oyuncaklar sayesinde ortaya çıkan Endgame sızıntısının gerçek çıkmış olması. Bakalım 26 Nisan’da vizyona giren filmde başka ne gibi sürprizler yer alacak.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/avengers-endgame-fragmaniyla-dogrulanan-meshur-sizinti/

Bir önceki yazımız olan Google’dan mobil geliştiricilere yeni gelir kanalı! başlıklı makalemizde google ve Rewarded Products ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir