Anasayfa / Teknoloji / Avengers Endgame fragmanındaki Hawkeye detayı

Avengers Endgame fragmanındaki Hawkeye detayı

Marvel stüdyoları şaşırtıcı bir hamle yaptı ve hiç beklenmedik bir anda yeni Avengers Endgame fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Bu fragmanda özellikle Marvel’ın geleceğine dair enteresan bir detay yer alıyordu.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor. Ölen veya emekli olan kahramanların yerine yenileri gelecek. Böylece farklı kahramanlarla tanışma fırsatımız olacak. Bu kahramanlardan birinin Hawkeye tarafından eğitilen Kate Bishop olduğu düşünülüyordu. Endgame fragmanında da bu karaktere dair bir ipucunun yer aldığı düşünülüyor.

Aslına bakarsanız Avengers Endgame filmindeki Kate Bishop söylentileri yeni değil. 13 Reasons Why dizisinin yıldızlarından Katherine Langford’un Avengers Endgame ekibine katıldığı ortaya çıktığından beri onun Kate Bishop’a hayat vereceği düşünülüyordu. Özellikle Young Avengers için büyük önemi olan bu karakterin Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini temsil ettiği düşünülüyor. Paylaşılan son fragmanda da Hawkeye ismiyle tanıdığımız Clint Barton’ı genç bir kıza okçuluk öğretirken görüyoruz. Birkaç saniye süren bu sahne akıllara direkt olarak Kate Bishop’ı getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Marvel cephesinden Captain Marvel 2 için ilk ipucu

Elbette bu karakterin Clint Barton’ın kızı olması da fazlasıyla mümkün. Fakat Avengers Endgame’in yaratacağı değişimi düşününce bu filmle birlikte yeni karakterler tanıtmaya başlamaları kulağa oldukça mantıklı geliyor. Kate Bishop’ın Hawkeye hayranlığı düşünülünce bu sahnenin geleceğe kurulan bir köprü olduğunu düşünmek için fazlasıyla nedenimiz oluyor.

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/avengers-endgame-fragmanindaki-hawkeye-detayi/

Bir önceki yazımız olan Huawei P30 Pro’nun kamerası için heyecanlandıran tanıtım başlıklı makalemizde huawei, Huawei P30 ve Huawei P30 Lite ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir