Home / Teknoloji / Avengers: Endgame çok karanlık!

Avengers: Endgame çok karanlık!

Avengers: Endgame Marvel'ın en karanlık filmi!

Marvel yapımı filmler, Marvel’ın açık ara en büyük rakini DC filmlerinin aksine; esprili, eğlenceli ve bir o kadar aydınlık olmayı başardı. Ne var ki; hikaye örgüsü bizi bambaşka bir noktaya getirdi. Öyle ki Avengers: Endgame’ın, pek çok DC filminden bile karanlık olacak ve Marvel evreninin en hüzünlü eser olacak. Sızan bilgiler bunu işaret ediyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Peki Marvel nasıl bir senaryoyu değerlendiriyor. Adım adım değerlendirelim:

Steve Rogers

Kaptan Amerika, geçmişte yaptığı eylemlerden dolasıyla pişman. Bunlar arasında Iron Man yani Tony Stark’ı kendisine düşman etmesi yer alıyor. Tony Stark, uzayın bir köşesinde sıkıştı ve Steve Rogers “Civil War”daki olaylar için kendini sorumlu tutuyor.

Karşınızda ilk gerçek “Avengers” filmi 

Ülkemizdeki Avengers filmi “Yenilmezler” olarak çevrildi. Oysa ki yapımın doğrudan çevrimi “İntikamcılar” yönünde… İlk Avengers filminde Tony Stark, Loki’ye “Dünyayı koruyamasak bile intikamını alırız” tehditinde bulunmuştu. Artık Avengers üyeleri, Thanos’tan intikam almak için fırsat kolluyor. Kadroya Nebula ve Rocket‘in eklendiğini söylemeye bile gerek yok.

Zaman Yolculuğu

Fragmanlarda görüldüğü üzere Ant-Man olarak tanıdığımız Scott Lang, Avengers üssünün kapısına dayanıyor. Komplo teorilerine göre Lang, uzay ve zamanda yolculuk etme becerisine sahip.

Thor

Thor’un mayor depresyon belirtileri gösterdiğini söyleyebiliriz. Eğer egosuna yenik düşmeyip, Thanos’un kafasını hedef alsaydı herşey değişebilirdi. Ne var ki Thor: Thanos’un ölümünden önce bazı şeyler söylemeyi tercih etti. 

Deli Thanos

Mad Titan olarak adlandırılan ve evrenin nüfusunun yarısını tek bir parmak şıklatmasıyla yok eden Thanos, sızan söylentilere göre pek çok popüler karakteri öldürecek. Bu isimler arasında Kaptan Amerika ve Demir Adam bulunuyor. Elbette bu sadece söylenti olsa da; Marvel Evreni’nde ciddi farklar yaşanacak.

Önceki HaberFacebook’tan Android’e Yeni Konum Ayarı   sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/avengers-endgame-marvelin-en-karanlik-filmi_80792.html

Bir önceki yazımız olan Face ID ve Touch ID ile WhatsApp artık daha güvenli! başlıklı makalemizde face id, WhatsApp ve whatsapp faceid ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir