Anasayfa / Teknoloji / Apple 25 Mart tarihinde Netflix rakibi yeni servisini tanıtacak

Apple 25 Mart tarihinde Netflix rakibi yeni servisini tanıtacak

Geçtiğimiz aylarda Apple’ın Mart ayında bir etkinlik düzenleyeceği iddia edilmişti. Bugün ise söz konusu iddiaları doğrulayan Apple, 25 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Apple’ın 25 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte yeni Netflix rakibi servisini ve haber odaklı abonelik servisini tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz Şubat ayında Apple’ın Netflix rakibi servisinin aylık 15 dolar fiyat etiketine sahip olabileceğini sizlere aktarmıştık.

“It’s show time”

Bir GIF ile birlikte davetiyeler göndererek 25 Mart tarihinde etkinlik düzenleyeceğini duyuran Apple, 25 Mart tarihindeki etkinliğini Kaliforniya’da bulunan Jobs Theater‘da gerçekleştirecek. Paylaşılan GIF’de ise bir geri sayım görüyoruz. Geri sayımın ardından ise karşımıza “It’s show time” yazısı çıkıyor.

GIF içinde yer alan geri sayımın ve “It’s show time” yazısının Netflix rakibi yeni TV servisi için özel olarak davetiyeye eklendiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Tabii ki 25 Mart’taki etkinlikte Netflix rakibi servis ve haber odaklı abonelik servisinin haricinde donanım ürünleri görebileceğimizi de ekleyelim.

Yeni AirPods, uygun fiyatlı iPad veya uzun zamandır beklenen AirPower kablosuz şarj cihazı 25 Mart tarihinde düzenlenecek olan Apple özel etkinliğinde karşımıza çıkabilir. Etkinlik için kullanılan “It’s show time” kalıbının Apple tarafından daha önce kullanıldığını da belirtelim.

Apple used the same tagline in 2006 for the event at which it previewed what would become Apple TV pic.twitter.com/8kq2bPymMa

— John Paczkowski (@JohnPaczkowski) March 11, 2019

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://webrazzi.com/2019/03/12/apple-25-mart-tarihinde-netflix-rakibi-yeni-servisini-tanitacak/

Bir önceki yazımız olan Huawei P30 ailesinde ortaya çıkan ilginç tasarım detayı başlıklı makalemizde huawei, Huawei P30 ve Huawei P30 özellikler ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir