Anasayfa / Teknoloji / Android 9.0 özelliğini diğer Android cihazlara getiren uygulama [İndir]

Android 9.0 özelliğini diğer Android cihazlara getiren uygulama [İndir]

Google, Android 9.0 güncellemesi alan cihazlar için Dijital Denge uygulamasını kullanıma sundu. Ancak Android 9.0’a geçiş yapmamış ya da yapamayacak olan kullanıcılar için ikinci bir alternatif daha var: ActionDash.

Google, Android 9.0 ile beraber kullanıcıların akıllı telefon kullanımını azaltmaya yönelik uygulaması Dijital Denge‘yi de duyurmuştu. Bu özellik eğer cihazınızın üreticisi tarafından Android 9.0 güncellemesi ile beraber arayüze gelecek şekilde ayarlanmadıysa, Play Store’dan uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulama Ayarlar menüsündeki yerini alıyor. Ancak yazının başında da belirttiğimiz gibi bu özellikten Android Pie güncellemesi almamış cihazlar yaranamııyor. Action Launcher tarafından geliştirilen ActionDash uygulaması ise bu özellikten diğer Android kullanıcılarının da yararlanmasını amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Otomobil sürücülerini sevindirecek yeni Google Haritalar özelliği

Eski cihazlara Android 9.0 özelliği

Android 5.0 ve üzeri sistemde olan tüm kullanıcıların indirebileceği uygulama, telefonunuzda hangi uygulamalara ne kadar zaman ayırdığınızı görüntülemenizi sağlıyor. Instagram’a ne sıklıkla girdiğiniz, günde kaç WhatsApp bildirimi aldığınız, günlük ve haftalık kullanım süreleriniz ve çok daha fazlası uygulamada listeleniyor. Karanlık tema seçeneği de sunan uygulama, kullanıcıların akıllı telefon bağımlılığını bu sayede biraz olsun azaltmayı amaçlıyor. ActionDash’in Dijital Denge’nin sunduğu bazı gelişmiş özelliklerden şimdilik yoksun olduğunu da belirtelim. Uygulama ne yazık ki Türkçe dil desteği sunmuyor. Haberin devamında yer alan uygulama kutusundan ActionDash’i indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dijital Denge tanıtımı

ActionDash

ActionDash

Fiyat Ücretsiz Boyut 5,2 MB Yükle Google Play Store

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/android-9-0-ozelligini-diger-android-cihazlara-getiren-uygulama-indir/

Bir önceki yazımız olan Dövme yaptırmadan denemeyi sağlayan uygulama [İndir] başlıklı makalemizde artırılmış gerçeklik, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle dövme deneme ve artırılmış gerçeklik uygulamaları ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir