Anasayfa / Teknoloji / Akıllı telefon bataryası nasıl korunur?

Akıllı telefon bataryası nasıl korunur?

Akıllı telefon bataryaları her ne kadar mAh bazında yüksek rakamlara erişmiş olsa da, her geçen gün yenilenen teknoloji bizi ister istemez günlük şarj döngüsüne sokuyor. Biz de sizin için şarj döngünüzü azalatacak ve batarya sağlığını koruyacak ipuçlarını derledik. İyi seyirler!

Akıllı telefon bataryalarını korumak için birçok yol bulunuyor. Halen Li-ion pil kullanan telefonlar, her ne kadar verimli olsalar da, şarj döngüsü yönünden bir seneye kalmadan yorulmaya başlıyorlar. Biz de bu duruma odaklanarak sizler için önemli bilgiler vermeye çalıştık.

Telefon bataryasını yüzde kaç seviyesinde şarj etmek gerekir, neden şarj kabloları bu kadar kısa ve daha pek farklı soruya yanıt aramaya çalıştık.

Powerbank Nedir? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Powerbank nedir? Powerbank alırken nelere dikkat etmeliyiz? Şarj sorununa en büyük çözüm olan Powerbank alırken dikkat edeceklerimiz makalemizde.

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/akilli-telefon-bataryasi-nasil-korunur

Bir önceki yazımız olan Galaxy S9'dan yükseltmeli misiniz? başlıklı makalemizde amiral gemisi, Cep Telefonu ve galaxy s10 ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Karekod Okutma işlemi nerelerde kullanılır

Karekod Okutma İşlemi Teknolojinin bize sunduğu avantajlardan biri de karekoddur. Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir