Home / Teknoloji / Online tanzim satış uygulaması başladı

Online tanzim satış uygulaması başladı

Online tanzim satış uygulaması başladı Tam Boyutta Gör
Sebze ve meyve satışlarındaki artış nedeniyle tanzim uygulaması başlatıldı. Ürünlerin halka ulaşmasındaki aracı şirketleri ortadan kaldıran tanzim uygulaması ile sebze ve meyve fiyatlarının düşürülmesi amaçlanıyor. Tanzim satışlarının kısıtlı noktalarda yapılması ve kuyruklar oluşması nedeniyle online satış da başlatıldı. Epttavm.com’da tanzim uygulaması kapsamında aracısız fiyatlarla alışveriş yapılabiliyor.
Ayrıca Bkz. “Casper, 14 Şubat’ta yalnızların yanında”

Satışa sunulan ürünlere baktığımızda patatesin kilosunun 2 liraya, soğanın kilosunun 2 liraya, biberin 6 liraya satıldığını görüyoruz. Marketteki fiyatlara göre 2-3 liralık fiyat avantajı söz konusu. Fakat siparişinize 4,10 TL kargo ücreti eklendiğini de hatırlatalım.

Ürünlerde stok sıkıntısı yaşanıyor. Ara ara stoklar güncelleniyor. Stokta olmayan meyve ve sebzeler için siteyi sık sık takip etmekte fayda var.
Tanzim satış ürünlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.donanimhaber.com/Online-tanzim-satis-uygulamasi-basladi–107903

Bir önceki yazımız olan Tencent’den yatırım alan Reddit kullanıcıları kızgın başlıklı makalemizde Tencent’den yatırım alan Reddit kullanıcıları kızgın | DonanımHaber ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir