Home / Teknoloji / Game of Thrones 8. sezon için tüm bölümlerin süresi açıklandı

Game of Thrones 8. sezon için tüm bölümlerin süresi açıklandı

Dün Game of Thrones 8. sezon bölümlerinden ilk ikisinin süresini yayınlayan HBO, şimdi tüm bölümlerin resmi süresini açıkladı. Biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Game of Thrones 8. sezon, toplamda 6 bölüm yayınlayarak iddialı bir finalle seriyi kapatmaya hazırlanıyor. Standart bir sezona göre hayli kısa olan 6 bölümün süresi büyük önem taşıyordu. Ocak 2019 sonlarına doğru sızdırılan bilgiler arasında ilk iki bölümün 60 dakika sonraki dört bölümün ise 80 dakika olacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise HBO nihayet tüm bölümlerin resmi sürelerini açıkladı. Dün kaleme aldığımız haberde, ilk bölümün 54 dakika, ikinci bölümün ise 58 dakika süreceğini yazmıştık. Diğer dört bölüm için beklentilerimiz 80 dakika civarında olmasıydı. Ancak televizyon tarihinin en büyük savaş sahnesinin yer alması beklenen üçüncü bölüm bizleri şaşırttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Game of Thrones 8. sezon başlamadan gelen ilk rekor

Savaş sahnesinin yayınlanması beklenen bölümün süresi

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm ile 60 dakikalık bir macera sunulacağı açıklanıyor. Geçmişte savaş sahnesinin tüm bölümü kaplayabileceğine yönelik iddialar ortaya çıkmıştı. Eğer gerçekten bu iddialar doğrulanırsa belki dolu dolu 60 dakika değil ancak 60 dakikaya yakın bir savaş sekansı izleme ihtimalimiz bulunuyor. Ancak en iyi ihtimalle 60 dakikalık bölümün yaklaşık 50 dakikası savaş sahnesi olabilir diye düşünüyoruz. Başlangıç ve bitiş anları çıkarıldığında gerçek süre de ortaya çıkacaktır elbet. Ancak bu Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmindeki 40 dakikalık savaş sahnesini geride bırakacağı anlamına geliyor.

Dördüncü bölümden itibaren ise 1 saatlik süreyi nihayet kırıyoruz. Dördüncü bölümün 78 dakika süreceği açıklanırken beşinci ve altıncı bölümün 80 dakikalık film tadında bir finale bizi taşıyacağı belli oldu. Dizi 14 Nisan’dan itibaren yayınlanacak. Türkiye’deki yayın saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Game of Thrones 8. sezon fragmanı

sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://www.log.com.tr/game-of-thrones-8-sezon-icin-tum-bolumlerin-suresi-aciklandi/

Bir önceki yazımız olan Apple’ın eğitimiyle kız öğrenciler, Swift kullanarak kodlamayı öğrendi başlıklı makalemizde Apple, Everyone Can Code ve Swift ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir