Home / Teknoloji / Galaxy S10’da açılmış kutu şoku

Galaxy S10’da açılmış kutu şoku

Galaxy 10 siparişi verenler, telefonlarına ulaşmaya başladılar. Ancak ABD’deki bazı kullanıcılar, telefonlarının kutusunun açılmış olduğundan şikayetçi.

İnceledik: Robot bankacı iş başında!

Kargo kutusunu açan kullanıcılar, telefonun kutusunun kendilerinden önce açıldığını fark ettiler. Normalde telefonun üzerindeki bantların kesilmemiş olması gerekirken, telefonun açılmış olması haklı olarak rahatsızlığa yol açtı. Bu tür şikayetlerin çoğu ABD’den gelirken, şikayetlerin belirli bir taşıyıcıyla ilişkisi olmadığı söyleniyor.

Kutuların neden önceden açıldığı bilinmiyor. Bunun kutuda eksik olan bir ekran koruyucusu veya kılavuz olabileceği düşünülüyor. Gelen şikayetlerden hiçbirinde kutudaki bir eksiklikten bahsedilmiyor. Bir kullanıcı, Galaxy S10’un kutusunu tutan hiçbir bandın olmadığını, kutu içeriğinin kargo kutusuna dağıldığını, neyse ki hiçbir şeyin hasar görmediğini söylüyor.

Bazı kullanıcılar bu durumu mobil taşıyıcılara bildirdiklerinde, böyle bir durumun yaşanmaması gerektiği cevabını aldılar. Bunun üzerine ya telefon değişimi yapıldı ya da değişim için kullanıcıya mağazaya gitmesi önerildi.

2019031017424489372.jpg Galaxy S10'ların Kutusu Önceden Açılmış Çıktı! Önceki HaberSamsung’dan Televizyonlara Kablosuz Enerji! Sonraki HaberXiaomi Black Shark 2 Geliyor! sizlere Barkod Sistemi Blog farkıyla sunulmuştur
Kaynak:http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s10larin-kutusu-onceden-acilmis-cikti_81146.html

Bir önceki yazımız olan Google Resimler'e yeni görev başlıklı makalemizde alışveriş, google ve is-dunyasi ve barkod programı hakkında bilgiler verilmektedir.

About admin

Check Also

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Bütçe dostu şık modeller Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e tanıtıldı

Huawei Enjoy 9s ve Huawei Enjoy 9e, söz verildiği tarihte resmi olarak lanse edildi. Gelin modellerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir